DOMEK JERUTKI

Cześć!

 

Na wstępie chciałbym powitać Was na quaqmedia.pl i życzyć wam wszystkiego co najlepsze z okazji Mikołajek! Buty i skarpety wypełnione prezentami?

 

Zawsze, kiedy muszę coś rozpocząć, w mojej głowie pojawia się pytanie jak? Z przytupem i wybuchami? Spokojnie? A może lepiej pograć w lola a tym się zająć później? Tak właśnie wygląda sytuacja z tym blogiem. Nigdy niczego takiego nie prowadziłem (ale konto na Blogspocie miałem), więc w tych tematach jestem całkiem czerwony jak na zdjęciu powyżej. Oczywiście z czasem, mam nadzieję, troszeczkę się rozwinę w tej dziedzinie, a nóż się uda i kiedyś będę mieć 10 stałych czytelników?

 

Na co? Po co?

 

Traktuję to jako nową sposobność do rozwijania się w pisaniu i w pewnym sensie zachowywaniu tych chwil. Nigdy młodszy nie będę, a w wieku 40-50 lat fajnie będzie wrócić do swojej młodzieńczej twórczości. Nie mam ściśle określonych celów tego bloga, kanału czy strony internetowej. Ot możliwość zrobienia czegoś innego niż dotychczas. Oczywiście nie będzie to polegać jedynie na wylewaniu swoich myśli na ekran. Chciałbym dzielić się przydatnymi informacjami, pro-tipami, patentami, czy opiniami, a także zagłębiać się w najbardziej tajemnicze zakątki fotografii i filmowania razem z Wami.

 

Kim jestem?

 

Prostym chłopakiem, którego ciągnie do odkrywania świata. Pływakiem z wieloletnim stażem na basenie. Osobą, która niekoniecznie umie w pisanie (ale się stara). Człowiekiem, który uwielbia zwierzęta, górskie krajobrazy i wieczory przy kominku (romantyk lvl 5). Poza tym nie potrafię o sobie opowiadać. Preferuję poznawanie ludzi po czynach, a nie słowach.

 

Uznajmy, że jest to wprowadzenie do długiej i owocnej przygody.

Do następnego!

Zaczynamy!

06 grudnia 2019
20 grudnia 2019
Krótki i przyjemny temat. Czym są zdjęcia RAW? Zdjęcia RAW
14 grudnia 2019
Światło to podstawa Gwiaździsta noc przy ognisku, zawody sportowe bliskiej
06 grudnia 2019
Cześć! Na wstępie chciałbym powitać Was na quaqmedia.pl i życzyć
QuaqMedia | YT: Quaczeq | IG: quaczeqq |

DOMEK JERUTKI

tel.: 506-896-930

dom.jerutki@gmail.com

Aleksander Kłak

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!